Naše publikace

K příležitosti roku kněží vydal Arcibiskupský seminář v Praze rozjímavý růženec s úmyslem podpořit modlitby za nová kněžská povolání.


jak získat Rozjímavý růženec?
Možná jste členy růžencového či mariánského společenství a chcete svým členům udělat radost nebo se chcete s přáteli či farníky zapojit do řetězce rozjímavého růžence "Pojď za mnou!" anebo chcete mít jako církevní organizace nějaký vhodný dárek, který můžete příležitostně rozdávat. Tento růženec v pohlednicovém formátu jako ´trojskládačka´ můžete získat u Nadace Arcibiskupského semináře v Praze (Nadace ASP, Thákurova 3, 160 00 Praha 6). Růžence zasíláme po deseti kusech. Minimální příspěvek za jedno balení o deseti kusech je 249,-Kč jako podpora aktivit Arcibiskupského semináře.

Váš příspěvek můžete převést buď poštovní poukázkou na výše uvedenou adresu nebo bankovním převodem na účet č. 162795379/0800 s variabilním symbolem 777 (v posledním případě uveďte do "zprávy pro příjemce", prosím, své jméno a adresu, jinak Vám zásilku nemůžeme poslat).

Pro jistotu nám, prosím, napište zprávu o kolik růženců máte zájem a kam je máme poslat poštou nebo emailem (tajemnice§arcs.cuni.cz). Více informací o této iniciativě najdete zde.


facebook twitter LINKUJ flickr digg    
ARCIBISKUPSKÝ SEMINÁŘ
KONTAKTY     |     DOKUMENTY KE STAŽENÍ     |     PARTNEŘI     |     ODKAZY
© 2021 ARCIBISKUPSKÝ SEMINÁŘ PRAHA | design by: MVP design | hosting by: WEDOS

ARCIBISKUPSKÝ SEMINÁŘ